Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

.....

FASADA NA 84 RATI !!!

Izvedba na termo fasada i vnatresna izolacija na vasiot dom.seto toa ovozmozeno na 84 rati.poveke za nas na ;www.fasada.com.mk

Bulevar Ilinden 138a

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-13 од 13
Денес 07:52

Izrabotka na fasadi

Денес 07:51

Izrabotka na fasadi

Stan vo Vlae od 109m2

1 200 ЕУР

Stan vo Vlae od 109m2

1 200 ЕУР

Mercedes-Benz E 220 avangard

6 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации