Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI OKEY

Bulevar Osloboduvanje 27/1-2

Кичево

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 68
20 јун. 01:39

Nov stan na prv kat vo Kicevo

650 ЕУР

19 јун. 22:11

Stan na 1 kat sproti restoran Mojso

49 000 ЕУР

14 јун. 20:17

Kuka vo Centar pozadi crkvata

33 000 ЕУР

14 јун. 20:08

Kuka na super lokacija

12 јун. 10:20

Kuka i plac so golema markica

210 ЕУР

12 јун. 10:15

Kuka na prva raskrsnica Podvaros

98 000 ЕУР

01 јун. 14:23

Stan nasproti Komunalec

530 ЕУР

25 мај 11:17

Kuka vo Kicevo naselba Rastanski Pat

98 000 ЕУР

14 мај 10:21

Kuka vo gradba

110 ЕУР

11 мај 16:36

Kuka nad Zeleznicka stanica

68 000 ЕУР

06 апр. 20:57

STANOVI VO IZGRADBA

02 апр. 13:46

Kuka NA PAT ZA OSOJ

1 ЕУР

20 дек. 21:13

KUKA I PLAC VO KICEVO

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации