Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AKVADRA INZENERING

АКВАДРА ИНЖЕНЕРИНГ
Друштво за инженеринг, проектирање и градежништво

Области на дејност
- инвестициски инженеринг
- проектирање на станбено-деловни објекти
- проектирање и изведба на ентериери
- надзор над објекти
- консултантски услуги

ул. Црвена Вода бр. 11, локал 1

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-2 од 2
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации