Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AKVARIUS

PROFESIONALNO, DISKRETNO, EKSPEDITIVNO

PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO

Skopje

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 394
27 септ. 01:54

HROM 47 m2 NOV

26 септ. 13:00

Taftalidze trosoben stan 77m2

1 080 ЕУР

26 септ. 13:00

Kozle NOV 30 m2

14 септ. 01:48

Vodno stan 91m2 so pogled

1 700 ЕУР

08 јун. 16:05

Taftalidze 3 spalni poluopremen stan

135 000 ЕУР

Dva kata od kuka vo Vlae

650 ЕУР

30 мар. 09:17

Centar Gradski Zid 67m2 trosoben

1 700 ЕУР

Baraka vo Vlae

78 000 ЕУР

Aerodrom Trosoben stan 66m2

75 000 ЕУР

11 фев. 22:32

Se iznajmuva trosoben kaj Mlecen

400 ЕУР /месечно

08 фев. 22:17

Stan od 25m2 vo Debar Maalo

25 000 ЕУР

Baraka vo Vlae SO PRISTAP SO KOLA

53 000 ЕУР

Kuka na dva sprata vo Lisice

59 000 ЕУР

N. Lisice 78 m2 TROSOBEN

75 000 ЕУР

08 јул. 10:52

Stan vo Centar od 120m2 ekstra

1 100 ЕУР

Kuka od 350m2 vo Kozle

220 000 ЕУР

Ponov stan vo Gorce 45 m2

39 500 ЕУР

Kuka od 420m2 vo Vlae

430 ЕУР

Baraka so dogradba od 90m2 vo Vlae

76 000 ЕУР

04 ноем. 10:03

Vlae Baraka 85m2 so pristap na ulica

74 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации