Македонски | Shqip | English |

ALFA&OMEGA

БОГ ДА ВЕ БЛАГОСЛОВИ

НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР   Прикажи повеќе НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР

300 m od ezero i centar

АПАРТМАНИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО EXTRA ТЕХНИКА СЕ НОВА СЕГА ОТПАКУВАНА И СЕ ДРУГО ИСТОТАКА Е НОВО.

АПАРТМАНИТЕ СЕ СО ГОЛЕМИНА

Бр.1: 25м2 20-30eur
бр.2: 35м2. 25-35 eur

- бр2:35м2
.двокреветенлежај+тросед+фотелја(на спуштање)
-бр 1 : 25 m2 .двокреветен лежај+фотелја(на спуштање)

ДВАТА СЕ ОПРЕМЕНИ:

-TOALET KUPATILO SO TRI GOLEMINI NA PESHKIRI, SAPUN,SHAMPONI,
-TERASA so masa i stolici cador
-MINI KUJNA,
-TRPEZARISKA MASA SO STOLICI
-FRIZIDER
-TV-LCD-TUNERDIGITAL,32"LV83*G -KABLOVSKA 80 PROGRAMI -KLIMATIZIRANO
-WIFI
-PO POTREBA :PEGLA,DASKA ZA PEGLAWE,PESHKIRI ZA NA PLAZJA,BOKAL ZA TOPLA VODA,PERENJE SO MASHINA I USLUGA NA POVK 24/7.
МЕСТОПОЛОЖБА: ПОГЛЕДНЕТЕ НА МАПА.http://ohrid.us/?page_id=1224


-ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД. ЦЕНАТА Е 50 ЕВРА ЦЕЛА ВИКЕНДИЦА ВО ЛЕТЕН ПЕРИОД , ВО ЗИМА Е ПОВИСОКА ОСОБЕНО ЗА ПРАЗНИЦИ И ДО ДВА ДЕНА
ALFA&OMEGA
41.115071567605 20.805466175079
Bulevar TURISTICKA / ulica DAME GRUEV 106
Охрид   Прикажи мапа
17 јул. 22:00 Станови , Охрид

Aprtmani stanovi so parking centar Ohrid

1 500 МКД /месечно

04 јул. 20:42 Станови , Охрид

APARTMANI BLISKU CENTAR SO PARKING

1 200 МКД /месечно

14 мар. 15:34 Станови , Охрид

PROMOCIJA APARTMANI DELUX CENTAR parking

16 ЕУР /месечно

17 фев. 21:01 Соби , Охрид

Promocija 1000 den APARTМАNI LUX CENTAR so PARKING

1 200 МКД /месечно

Кон почеток