Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ALFA&OMEGA

БОГ ДА ВЕ БЛАГОСЛОВИ

НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР

300 m od ezero i centar

АПАРТМАНИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО EXTRA ТЕХНИКА СЕ НОВА СЕГА ОТПАКУВАНА И СЕ ДРУГО ИСТОТАКА Е НОВО.

АПАРТМАНИТЕ


-ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД. ЦЕНАТА Е 50 ЕВРА ЦЕЛА ВИКЕНДИЦА ВО ЛЕТЕН ПЕРИОД , ВО ЗИМА Е ПОВИСОКА ОСОБЕНО ЗА ПРАЗНИЦИ И ДО ДВА ДЕНА

ulica DAME GRUEV 106

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-22 од 22
18 септ. 12:50

Vila vo centar so 10 studia i apartmani so parking

1 300 МКД /месечно

11 септ. 09:06

1300 denari,Viliа so 10 apartmani vo centar so parking

1 300 МКД /месечно

25 јул. 17:43

Vila vo centar na Ohrid so parking

50 ЕУР /месечно

15 дек. 07:44

Apartman od 65m2 vo vila so dve spalni

80 ЕУР /месечно

11 јун. 18:13

Promocija 1000 den APARTМАNI LUX CENTAR so PARKING

1 200 МКД /месечно

25 окт. 14:01

APARTMANI BLISKU CENTAR SO PARKING

1 000 МКД /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации