Македонски | Shqip | English |

AUTONIKO

Ние го движиме вашиот бизнис

Продажба на сите видови   Прикажи повеќе Продажба на сите видови
лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли)
со сопствен лизинг без камата
30% учество на 24 рати без камата,без жиранти
без банки,манипулативни и други скриени трошоци
AUTONIKO
ул.„Гоце Делчев“ бр. 157 А
Штип
Денес 10:21 Автомобили , Штип

PEUGEOT 307

Вчера 15:13 Автомобили , Штип

SKODA SUPERB -04

Вчера 14:18 Автомобили , Штип

SMART FORFOUR -18

Вчера 12:10 Автомобили , Штип

PEUGEOT 308 -09

Вчера 09:45 Автомобили , Штип

VW TOURAN 1.9 TDI -03

12 авг. 09:41 Автомобили , Штип

OPEL ASTRA 1.9 CDTI "06

27 јул. 14:33 Автомобили , Штип

PEUGEOT 207 -10

24 јул. 11:23 Автомобили , Штип

CHEVROLET AVEO

2 900 ЕУР

18 јун. 13:24 Автомобили , Штип

BMW 120 -05

17 јун. 15:08 Автомобили , Штип

PEUGEOT 307 1.6 HDI '05

04 јун. 09:11 Автомобили , Штип

BMW 520 D -08

30 апр. 10:29 Автомобили , Штип

VW CRAFTER 2.5 TDI -10

22 мар. 10:47 Автомобили , Штип

BMW 525D 165PS -06

21 мар. 14:52 Автомобили , Штип

FORD FIESTA -17

21 мар. 10:10 Автомобили , Штип

VW CRAFTER 2.0 TDI -11

Кон почеток