Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AUTONIKO

Ние го движиме вашиот бизнис

Продажба на сите видови
лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли)
со сопствен лизинг без камата
30% учество на 24 рати без камата,без жиранти
без банки,манипулативни и други скриени трошоци

ул.„Гоце Делчев“ бр. 157 А

Штип

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 83
Вчера 18:14

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 ЕУР

Вчера 14:14

FIAT DOBLO MAXI 77 KW 2016 Godina

9 000 ЕУР

04 дек. 13:43

SEAT LEON 1.6 TDI 77 KW 2013 Godina

9 000 ЕУР

20 ноем. 15:41

AUDI A3 1.6 TDI 2014 Godina

11 650 ЕУР

08 ноем. 14:34

Seat Leon 1.6 TDI 66 KW 2013

9 000 ЕУР

08 ноем. 14:19

VOLVO V40 D2 115 hp 2013 Godina

9 000 ЕУР

01 ноем. 19:15

VW PASSAT 1.6 TDI 2017 AUTOMATIC

13 500 ЕУР

01 ноем. 10:43

Volkswagen Polo 1.2 TDI 55 kw 2010 Godina

5 500 ЕУР

31 окт. 16:06

FORD FIESTA 2018 DIZEL 63 KW

9 350 ЕУР

26 септ. 08:36

AUDI A4 S line 2.0 TDI 88 KW 2012 Godina

13 500 ЕУР

25 септ. 19:42

Audi A6 2.0 TDI 100kw 2013 automatic

17 000 ЕУР

25 септ. 16:57

VW Beetle 1.6tdi 105hp 2012

11 499 ЕУР

25 септ. 16:43

Seat Arona xcellence 2018

16 500 ЕУР

25 септ. 16:36

Mercedes-Benz C200 CDI automatic 2012

12 000 ЕУР

25 септ. 16:11

AUDI A3 1.6 TDI Attraction 105 HP 2013 Godina

12 700 ЕУР

20 фев. 06:49

Mercedes-Benz C180d 85kw 2015

18 000 ЕУР

20 фев. 06:39

VW Caddy 1.6 TDI BlueMotion 55kw 2015

10 500 ЕУР

18 фев. 17:03

Peugeot 508 2.0 HDi 103 KW 2013

9 000 ЕУР

13 фев. 17:12

Peugeot 508 1.6 HDi 84kw 2015 automatic

10 200 ЕУР

14 дек. 15:32

FIAT DOBLO -10

7 000 ЕУР

09 окт. 03:48

BMW X1 100 KW 2017 Godina

19 800 ЕУР

03 окт. 16:38

Citroen C3 1.4 HDi 50 KW 2010 Godina

5 700 ЕУР

08 авг. 16:42

FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina

7 700 ЕУР

23 јун. 18:19

SEAT ATECA 1.6 TDI 85 KW 2017 Godina

18 500 ЕУР

09 мар. 17:13

VW Touran 1.6tdi 85kw 2018

15 900 ЕУР

24 фев. 14:18

Mercedes-Benz B180d 85kw 2019 automatic

26 700 ЕУР

16 фев. 16:46

VW Golf 6 1.6 TDI 77kw 2009

7 300 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации