Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AUTO PLAC ZAZO

KUMANOVO

PRODAZBA NA POLOVNI UVEZENI BENZIN I DIZEL VOZILA OD SITE POZNATI MARKI ISKLUCIVO UVEZENI OD: **SVAJCARIJA,GERMANIJA** SO >>GARANCIJA<<

LOKACIJA; PAT NAKAJ NASELBATA KARPOS 200METRI NAD SPOMENIK KOSTURNICA

DOJDETE I POSETETE NE I UVERETE SE ZA NASIOT KVALITET,SO NAJ REALNI CENI

SITE AVTO IMAAT PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIA,I SITE IMAAT SERVISNA KNISKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO **GARANCIJA** KOLITE MOZEV DA SE PROVERIV NA OVLASTEN SERVIS ILI PO VAS IZBOR KUDE SAKATE.

MOB. 070/ 845-916

TEL. 031/ 444-469

Done Bozinov BB

Куманово

Огласи во продавницата

Сите 1-15 од 15
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации