Македонски | Shqip | English |

AVTO ALEX

Добредојдовте,   Прикажи повеќе Добредојдовте,
Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет.

На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет.

Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
41.728848779196 21.778802275657
SKOPSKI PAT BB, VELES
Велес   Прикажи мапа
Вчера 16:43 Автомобили , Велес

FORD FUSION 1.4TDCI -08 AVTO ALEX NOVO

3 980 ЕУР

19 мар 16:42 Автомобили , Велес

PEUGEOT 307 1.6 HDI AVTOALEX

4 100 ЕУР

17 мар 09:06 Автомобили , Велес

OPEL MERIVA 1.7 -05 AVTOALEX

3 280 ЕУР

16 мар 16:43 Автомобили , Велес

FORD FUSION 1.4 AVTOALEX

3 780 ЕУР

15 мар 16:21 Автомобили , Велес

VW POLO FOX 1.2i -10 AVTOALEX NOVO

4 280 ЕУР

14 мар 16:24 Автомобили , Велес

OPEL CORSA 1.3 CDTI -07 AVTOALEX

3 780 ЕУР

13 мар 09:23 Автомобили , Велес

OPEL AGILA 1.2 Twinport -06 Avto Alex

2 780 ЕУР

10 мар 09:03 Автомобили , Велес

PEUGEOT 1007 -08 AVTOALEX

4 280 ЕУР

09 мар 16:39 Автомобили , Велес

RENAULT LAGUNA 1.9 -07 NAVI AVTOALEX

4 280 ЕУР

09 мар 09:46 Автомобили , Велес

BMW 320d 150ks -03 Avto Alex

3 580 ЕУР

08 мар 09:25 Автомобили , Велес

CITROEN C5 2.0HDI -06 AVTO ALEX NOVO

3 580 ЕУР

22 фев 09:18 Автомобили , Велес

PEUGEOT 407 2.0 HDI AVTOALEX

4 780 ЕУР

05 јул 16:27 Автомобили , Велес

KIA CARENS 2.0 CRDI -05 Avto Alex

3 100 ЕУР

03 јул 18:41 Автомобили , Велес

PEUGEOT 407 1.6HDI -07 AVTOALEX NOVO

4 680 ЕУР

20 јун 19:01 Автомобили , Велес

RENAULT MEGANE 1.5DCI -06 AVTOALEX NOVO

2 980 ЕУР

21 апр 14:16 Автомобили , Велес

CITROEN C2 1.4 Hdi -06 NOVO Avto Alex

3 480 ЕУР

23 мар 12:25 Автомобили , Велес

PEUGEOT 307 1.6 HDI 80kw -04 Avto Alex

3 300 ЕУР

31 јан 14:37 Автомобили , Велес

RENAULT THALIA 1.5DCI 48kw Avto Alex

2 580 ЕУР

12 дек 13:03 Автомобили , Велес

PEUGEOT 307 2.0 HDI 66kw

1 300 ЕУР

29 ное 08:58 Автомобили , Велес

PEUGEOT 206 HDI -04 Avto Alex

2 650 ЕУР

Кон почеток