Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AVTOCENTAR

AVTO PLAC AVTOCENTAR TETOVO

AVTOCENTAR > TETOVO <

- Uvoz na vozila
- Prodazba
- Zamena
- Moznost za lizing ili kredit

VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila .

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

TETOVO BUGARSKI PAZAR

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 80
22 јун. 12:28

BMW e90 320d 120kw 2006god. AVTOCENTAR

5 200 ЕУР

22 јун. 12:26

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 Avtocentar

4 700 ЕУР

22 јун. 12:22

Seat Ibiza 1.9 tdi 66kw 2010 Avtocentar

4 800 ЕУР

22 јун. 12:12

BMW E36 318is 1993 Avtocentar

1 600 ЕУР

22 јун. 12:09

Mercedes-Benz 123 200d dizel 1981

5 200 ЕУР

18 јун. 13:14

BMW e90 320d 120kw 2006god. AVTOCENTAR

5 200 ЕУР

20 ноем. 16:11

BMW 420d 140kw FULL 2015god. AVTOCENTAR

26 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации