Македонски | Shqip | English |

Abc Dom

Ваш советник за недвижности

Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија.   Прикажи повеќе Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија.
Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни.
Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Abc Dom
42.013463 21.439862
Скопје, Скопjе   Прикажи мапа
Вчера 14:05 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Debar Maalo

Вчера 13:55 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Novo Lisice

Вчера 12:51 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan vo Centar

1 ЕУР /месечно

Вчера 11:59 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan vo Karpos 4

1 ЕУР /месечно

Вчера 11:35 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan vo Centar

1 ЕУР /месечно

08 окт 11:56 Станови , Скопjе , Скопје

Stan kaj H Karpos

27 сеп 10:55 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Aerodrom

26 сеп 15:52 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Aerodrom

25 сеп 11:56 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan vo Taftalidze 1

1 ЕУР /месечно

24 сеп 13:32 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Karpos 3

24 сеп 13:30 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Karpos 3

23 сеп 14:28 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan vo Micurin ITNO

150 ЕУР /месечно

12 сеп 12:20 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Kapistec

04 сеп 12:06 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan vo Debar Maalo

10 000 МКД /месечно

29 авг 11:12 Станови , Скопjе , Скопје

Se izdava stan vo Debar Maalo

1 ЕУР /месечно

24 авг 13:33 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Kuka vo Vlae

Кон почеток