Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Abc Dom

Ваш советник за недвижности

Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија.
Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни.
Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1206
09 јун. 12:54

60m2 izdavanje Debar Maalo

1 ЕУР /месечно

08 јун. 13:52

Se izdava stan od 43m2 vo Debar Maalo

1 ЕУР /месечно

02 јун. 12:32

Se izdava stan od 40m2 vo Karpos 2

1 ЕУР /месечно

Se izdava stan od 53m2 vo Karpos 2

1 ЕУР /месечно

27 апр. 12:11

65m2 izdavanje Centar

1 ЕУР /месечно

15 апр. 13:24

Se izdava stan vo Micurin od 67m2

1 ЕУР /месечно

14 апр. 12:12

50m2 izdavanje Aerodrom

1 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации