Македонски | Shqip | English |

CELOSNO OPREMENA PRIKOLKA VO GRADISTE

For sale by: Кире 06 Apr 21:22 Delete, Edit or Renew Your Ad
Price:

-

Location: Ohrid
Се продава приколка во Градиште - Охрид која поседува:
- целосно опремена кујна (шпорет, фрижидер, целосни елементи + прибор за користење)
- два дупли кревети, наткасни, шкаф
- маса, две фотељи на спуштање со можност за престој на повеќе лица и многу други работи кои можете да ги погледнете и на сликите.

Приколката е во одлична состојба, како однадвор така и одвнатре. За цена и за било кои подетелни информации ве молиме да се обратите на: 071 260 899.
There are no visited ads
To the top