Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agencija Dom Art

Живеалишта

Debarca 74

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 288

Se iznajmuva luksuzno opremen stan vo Cevahir

400 ЕУР /месечно

17 фев. 15:33

Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Karpos 4

250 ЕУР /месечно

17 фев. 13:41

Se iznajmuva kompletno ureden stan nasproti Drzavna

350 ЕУР /месечно

27 јан. 17:52

Se iznajmuva kompletno ureden stan kaj Univerzalna sala

199 ЕУР /месечно

15 дек. 18:10

Ubavo ureden nov stan vo Kozle

200 ЕУР /месечно

30 ноем. 23:30

Se iznajmuva Nov nevselen stan vo Taftalidze kaj Nova

220 ЕУР /месечно

04 ноем. 15:12

Se iznajmuva namesten stan kaj Klinicki centar

350 ЕУР /месечно

29 окт. 14:51

Se iznajmuva baraka vo Taftalidze

150 ЕУР /месечно

Se iznajmuva kompletno namesten stan vo K Voda

200 ЕУР /месечно

02 јул. 18:15

Se izdava nov nevselen luks stan vo Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

02 јул. 17:23

Luksuzno namesten stan vo Kapistec

1 250 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации