Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Домик недвижности

Вистинско место по потрага на вашиот нов дом

Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто!
Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава.
Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина.
Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом.
Нашиот асортиман на улуги вклучува :
-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби.
Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност.
Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови :
издавање трособен стан во центар
издавање нов двособен стан во центар
издавање луксузен дуплекс во тафталиџе
издавање двособен стан во Карпош
Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 4743
19 јун. 09:06

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

17 јун. 12:33

Se izdava luksuzen stan vo Kozle kaj Germanska ambasada

500 ЕУР /месечно

17 јун. 12:09

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom Tobaco 2

230 ЕУР /месечно

17 јун. 10:57

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1

250 ЕУР /месечно

17 јун. 09:19

Se izdava luksuzen stan vo kompleks Makedonija

700 ЕУР /месечно

Ekskluzivna kuka vo Bardovci

269 000 ЕУР

16 јун. 12:38

Se izdava luksuzen stan na Vodno

490 ЕУР /месечно

16 јун. 09:58

Moderno ureden stan na Vodno so tri spalni sobi

1 100 ЕУР /месечно

16 јун. 09:44

Luksuzen stan vo Centar kaj poliklinika Idadija

410 ЕУР /месечно

16 јун. 09:42

Nova garsonjera vo Hrom

26 000 ЕУР

16 јун. 09:40

Se izdava dvosoben stan vo Karpos 2

220 ЕУР /месечно

16 јун. 09:32

Se izdava nov stan vo Centar

240 ЕУР /месечно

Se izdava namestena kuka vo Centar kaj klinikata

300 ЕУР /месечно

16 јун. 09:08

Se izdava trosoben stan vo Kapistec na Kozara

450 ЕУР /месечно

15 јун. 14:30

Se izdava nov dvosoben stan vo Taftalidze 1

260 ЕУР /месечно

15 јун. 12:30

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

15 јун. 11:33

Se izdava moderno namesten stan vo Centar kaj Univerzalna

300 ЕУР /месечно

15 јун. 10:26

Se izdava dvosoben stan vo Karpos 3 City Mall

200 ЕУР /месечно

15 јун. 10:25

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Centar Kapistec

450 ЕУР /месечно

15 јун. 10:25

Se izdava luksuzen stan vo Taftalidze 1 Diamond Garden

850 ЕУР /месечно

15 јун. 10:24

Nov moderno namesten stan vo Karpos 3 Citty Mall so garaza

330 ЕУР /месечно

14 јун. 14:49

Se izdava nov dvosoben stan vo Debar Maalo

260 ЕУР /месечно

14 јун. 12:54

Se izdava trosoben stan vo Karpos 3 Citty Mall

350 ЕУР /месечно

14 јун. 12:13

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom Tobako 2

250 ЕУР /месечно

14 јун. 11:41

Se izdava nov trosoben stan vo Aerodrom

350 ЕУР /месечно

14 јун. 11:09

Se izdava luksuzen stan vo Cevahir Sky City 105m2

610 ЕУР /месечно

14 јун. 10:59

Se izdava nov dvosoben stan vo Kisela Voda

165 ЕУР /месечно

12 јун. 11:09

Se izdava dvosoben stan vo Centar Vodnjanska

250 ЕУР /месечно

11 јун. 10:40

Moderno namesten stan vo Park Rezidens

1 500 ЕУР /месечно

11 јун. 09:48

Moderno namesten dvosoben stan vo Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

11 јун. 09:43

Se izdava garsonjera vo Centar kaj Idadija

200 ЕУР /месечно

10 јун. 11:56

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 2 Mida

300 ЕУР /месечно

10 јун. 11:26

Se izdava moderno namesten stan vo Aerodrom Tobako 2

230 ЕУР /месечно

09 јун. 14:23

Se izdava nov dvosoben stan vo Kisela Voda

250 ЕУР /месечно

09 јун. 10:35

Se izdava luksuzen dupleks od 120m2 vo Taftalidze 1

780 ЕУР /месечно

08 јун. 09:59

Se izdava luksuzen stan vo Taftalidze 1 so tri spalni sobi

700 ЕУР /месечно

08 јун. 09:36

Nov dvosoben stan vo Centar Ramstor

250 ЕУР /месечно

07 јун. 14:27

Nov trosoben stan vo Centar kaj Soboren Hram

420 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации