Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avto Cajka

Golem izbor na polovni vozila, novi vozila od gamata na Peugeot,Hyundai, Toyota, Ford i Honda, zamena staro za novo i staro za staro, avtoservis i avtolimarija, golem izbor na gumi i avto stakla za site vidovi vozila

ul.Marsal tito bb Tetovo

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-24 од 24
Вчера 15:37

Hyundai IX35 2.0 CRDi 135 kW

14 500 ЕУР

Вчера 12:04

Audi A3 Sportback 2.0 TDI -08

7 300 ЕУР

Вчера 12:00

Opel Insignia 1.8i

6 800 ЕУР

Вчера 12:00

Toyota Corolla 1.4 D4D -08

5 500 ЕУР

Вчера 11:58

Opel Insignia 1.8i

6 800 ЕУР

Вчера 11:56

Toyota Corolla 1.4 D4D -08

5 500 ЕУР

28 ноем. 09:53

Hyundai IX35 2.0 CRDi A/T -11

13 500 ЕУР

12 ноем. 16:55

VW POLO 1.2i -05

2 700 ЕУР

12 ноем. 16:51

Nissan Qashqai 1.2i 85kW -14

11 500 ЕУР

12 ноем. 16:49

Fiat Linea 1.4i 57kW -15

4 800 ЕУР

12 ноем. 16:48

Land Rover Freelander 2.0 TD4 -04

5 700 ЕУР

10 ноем. 13:47

Peugeot 508 2.0 HDI A/T

15 900 ЕУР

10 ноем. 13:35

Skoda Fabia -05 benzin i plin

2 500 ЕУР

09 ноем. 13:57

Seat Altea 2.0 TDi 103kw -04

3 650 ЕУР

02 ноем. 16:26

FORD TRANZIT 2.4 TDCi 2010 година

6 600 ЕУР

21 окт. 16:43

BMW 118D 2.0

4 900 ЕУР

29 септ. 10:53

Mercedes-Benz Vito 115 CDi 110kw -05

7 000 ЕУР

25 септ. 16:18

Hyundai i30 1.4i -08

3 800 ЕУР

Кон почеток