Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BaMa Inzinering- Monting

Елегантен изглед на грубото железо!!!

Бама Инжинеринг Монтинг- изработка и монтажа на секаков вид на огради.
Бама Инжинеринг Монтинг- изработка и монтажа на секаков вид на огради.

Ние нудиме елегантно решение на грубото железо со тоа што вашата замисла е наша цел за реализација!
Ограничете го и обезбедете го вашето земјиште и имот со помош на нашите огради, и заштитете се од непријатни моменти.
Проектираме, изработуваме и монтираме огради според вашите потреби.

Во изработката на оградите користиме високо квалитетни матерјали и метал кој обезбедува висок сјај, цврстина и отпорност од секаков вид на абрезивни средства.
Исто така нашите огради, се еластични со таа карактеристика се овозможува, матерјалот од оградата да се спротистави при користење на надворешна сила без да се скрши и оштети.
Оградата која ја посакувате може да се изработи од висококвалитетни бои според вашите желби, ние располагаме со широка палета на бои.

Освен, огради ние се занимаваме и со изработка на метални конструкции со лексан. Лексанот е материјал кој најчесто се користи за покривање на метални конструкции.
Како матерјал истиот е флексибилен, отпорен и издржлив на надворешни влијанија. Нуди звучна и термоизолација, лесен е за одржување и чистење.

Идеално решение е, доколку сакате естетски да го разубавите вашиот дом или стан со помош на оваа метална конструкција. Изработката на металните конструкции со лексан е со димензии и изглед согласно Вашите потреби, барања и желби.
Исто така, од наша страна се изработуваат и паркинг блокатори, кои ќе го осигураат вашето паркинг место!

Може да ја посетите нашата продавница на Пазар3, и да ги погледнете нашите изработки кои ги нудиме.
Доколку, сте заинтересирани за понуда од наша страна, може да не исконтактирате на нашиот телефонски број или преку емаил:

- 071 270 147
- [email protected]

Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го пронајдеме идеалното решение за Вас!

Ул. Мариовска1/10

Кисела Вода, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-10 од 10
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации