Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BUKEFAL AS

Агенција за недвижности

...Квалитетот не е чин , тој е навика ... Прикажи повеќе
...Квалитетот не е чин , тој е навика ...
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС .
ПОВЕЛЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ !
Контакт телефони :
Мелита 📞078681018
Вики 📞 078356889 Hide More

Ул.Македонија бр.56 Скопје

Центар, Скопjе

Ads In Store

Сите 1-50 од 183
03 јул. 12:26

SE IZDAVA STAN KAJ MIDA 60m2 SO 2 SPALNI

330 ЕУР /месечно

03 јул. 12:25

SE IZDAVA EXTRA STAN BLISKU UNIVERZALNA!

210 ЕУР /месечно

SE IZNAJMUVA NAJUBAVIOT PENTHOUS 125m2 VO FLATIRON

1 250 ЕУР /месечно

01 јул. 22:43

SE IZNAJMUVA STAN 54m2 VO ADORA KAJ MVR VO CENTAR

250 ЕУР /месечно

KUKA 150m2 SO DVOR 650m2 VO SONJE

55 000 ЕУР

01 јул. 22:31

LUX UBAV STAN 60m2 so parking mesto VO KAPISTEC

450 ЕУР /месечно

01 јул. 22:31

STAN 109m2 DO PAZAROT VO TAFTALIDZE

100 000 ЕУР

01 јул. 22:27

STAN 81m2 i 8m2 podrum DO SITY MOL

63 000 ЕУР

SE IZNAJMUVA UBAV STAN 90m2 VO K VODA RAMPA

350 ЕУР /месечно

20 јун. 14:16

SE IZDAVA STAN VO AERODROM NA 1KAT!

250 ЕУР /месечно

17 јун. 10:50

STAN OD 83m2 VO VILA ADORA CRNICE

1 250 ЕУР

NOV NEVSELUVAN OPREMEN STAN 60m2 VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE NOV 40M2

260 ЕУР /месечно

Кон почеток