Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Букефал АС

Агенција за недвижности


Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Ул.Македонија бр.56 Скопје

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 210

Se iznajmuva ubav stan 62m2 do Majcin dom Aerodrom

300 ЕУР /месечно

13 јун. 12:36

SE IZDAVA STAN VO CENTAR-PAMSTOR!

250 ЕУР /месечно

Stan vo Aerodrom so pogled 63m2

59 500 ЕУР

Se izdava stan vo Karpos na 3 kat kaj Mida

300 ЕУР /месечно

Se iznajmuva stan od 54m2 vo Adora kaj mvr vo Centar

230 ЕУР /месечно

Nova luksuzna vila vo Bardovci

3 000 ЕУР

Se izdava prazen prostor vo Centar

600 ЕУР /месечно

STAN POZADI UNIVERZALNA SALA OD 105m2

98 000 ЕУР

Se iznajmuva najubaviot Penthous 125m2 vo Flatrion

1 250 ЕУР /месечно

29 мар. 12:48

Se izdava stan kaj Mida 46m2 prazen

230 ЕУР /месечно

23 мар. 17:13

Stan na bulevar Ilinden vo blizina na Park i ZOO

370 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации