Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

COREX Real Estate

ZNAEME KAKO!

COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот. Прикажи повеќе
COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!
Hide More

Skopje

Скопје, Скопjе

Ads In Store

Сите 1-50 од 768
Денес 12:05

SE IZDAVA NOV STAN OD 49m2 VO CENTAR KAPISTEC

330 ЕУР /месечно

Денес 12:03

STAN OD 97m2 VO AERODROM kaj Capitol

85 000 ЕУР

Денес 11:44

SE IZDAVA STAN OD 49m2 VO AERODROM KAJ POLIKLINIKA

250 ЕУР /месечно

Денес 11:41

STAN OD 47m2 VO CENTAR, Dolno Vodno

51 000 ЕУР

09 јул. 11:01

SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM

150 ЕУР /месечно

09 јун. 11:34

STAN OD 69m2 VO CENTAR

70 000 ЕУР

01 јун. 10:33

SE IZDAVA STAN OD 60m2 VO AERODROM, 1kat

230 ЕУР /месечно

04 фев. 13:41

STAN OD 191m2 VO CENTAR otvoren pogled

170 000 ЕУР

10 јан. 16:02

NOV STAN OD 34m2 VO AERODROM

37 000 ЕУР

16 дек. 15:59

SE IZDAVA NOV STAN OD 39m2 VO AERODROM,2kat

200 ЕУР /месечно

25 ноем. 11:26

STAN OD 90m2 VO AERODROM otvoren pogled

77 000 ЕУР

19 ноем. 10:55

STAN OD 59m2 VO NOVO LISICE 2kat

57 000 ЕУР

19 ноем. 10:52

STAN OD 76m2 VO KAPISHTEC

94 000 ЕУР

02 ноем. 09:09

NOV STAN OD 77m2 VO AERODROM 2kat

1 030 ЕУР

28 окт. 11:36

NOV STAN OD 72m2 VO AERODROM 4kat

74 000 ЕУР

Кон почеток