Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

COREX Real Estate

ZNAEME KAKO!

COREX Real Estate посредува при купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
Наша цел е сите да бидат задоволни од изборот!

Skopje

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 805
Вчера 10:42

Se izdava stan od 86m2 vo Aerodrom

280 ЕУР /месечно

Вчера 09:58

Nov stan od 187m2 vo Bardovci eliten del

155 000 ЕУР

Kuka od 135m2 vo Pripor

85 000 ЕУР

11 јун. 13:43

Se izdava stan vo Aerodrom 42m2 namesten

250 ЕУР /месечно

11 јун. 10:34

Se izdava nov stan od 43m2 vo Centar na 1 kat

250 ЕУР /месечно

09 јун. 10:22

Se izdava stan od 50m2 vo Aerodrom na vtor kat

200 ЕУР /месечно

01 јун. 16:26

Stan od 77m2 vo Aerodrom na vtor kat

72 000 ЕУР

20 апр. 12:31

Se izdava garsonjera od 30m2 vo Aerodrom 2kat

150 ЕУР /месечно

15 мар. 13:53

SE IZDAV STAN OD 63m2 VO CENTAR, 1kat, so garaza

280 ЕУР /месечно

13 мар. 14:18

SE IZDAVA STAN OD 40m2 VO CENTAR KAJ KLINICKI

220 ЕУР /месечно

09 фев. 13:28

STAN OD 191m2 VO CENTAR otvoren pogled

170 000 ЕУР

09 дек. 14:24

STAN OD 63m2 VO CENTAR, 1kat

76 000 ЕУР

20 окт. 13:35

STAN OD 47m2 VO CENTAR, Dolno Vodno

51 000 ЕУР

21 септ. 10:36

NOV STAN OD 75m2 SO 3 SPALNI I 2 GARAZI NAMESTEN

450 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации