Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

City Partner

Вашиот градски партнер за недвижнини

Сити Партнер е агенција за недвижности која е долги години на пазарот, и секогаш се стреми на своите клиенти да им го пружи најдоброто кое е за Нив!

Доколку сте по потрага по вашиот нов дом ние може да Ви помогнеме за да стигнете до крајната цел!
Издавање на станови на различни локации низ Скопје од центарот па се до мирни и тивки населби.

Нашиот асортиман на Улуги вклучува :

-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје.

Моментално станови кој ги нудиме од нашиот асортиман на недвижности се следните:
- луксузен дуплекс во Црниче
- лусузен стан во Карпош кај сити мол
- станови за деловна намена во центар Маџир мало
- опремен стан во Кисела вода
- стан за деловна намена во Центар кај грчка амбасада
- лукузен четирисобен стан во Аеродром

Во поглед, на квадратурата имаме станови со различна квадратура.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за Вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1247
22 јун. 03:38

EKSTRA LUX DUPLEKS VO CRNICHE

1 200 ЕУР /месечно

14 јун. 14:49

Se izdava prekrasen luksuzen stan vo Karpos kaj Citty Mall

370 ЕУР /месечно

14 јун. 14:40

Se izdava opremen trosoben stan vo Centar Kapistec

250 ЕУР /месечно

14 јун. 14:40

Nov nevseluvan stan na Praska vo Taftalidze

320 ЕУР /месечно

Opremen stan kaj Red Kafe Nova zeleznicka

220 ЕУР /месечно

Opremen stan vo Kisela Voda kaj Sampionce

150 ЕУР /месечно

02 јун. 09:57

Opremen stan vo strog Centar

260 ЕУР /месечно

02 јун. 08:35

Luksuzen stan vo Centar Bunjakovec

550 ЕУР /месечно

NOV ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE NA PRASHKA

230 ЕУР /месечно

KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMEN STAN VO KAPISTEC

250 ЕУР /месечно

OPREMEN 3 SOBEN STAN VO CENTAR, KAPISTEC

260 ЕУР /месечно

KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ VODENICA

300 ЕУР /месечно

Luksuzen cetvorosoben stan vo Aerodrom

550 ЕУР /месечно

Luksuzen stan vo Chevahir Sky City

400 ЕУР /месечно

Nov odlicno opremen stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Moderen kompletno opremen stan vo Aerodrom Skopjanka

250 ЕУР /месечно

Kompletno opremen stan vo Novo Lisice

240 ЕУР /месечно

Opremen dvosoben stan do Nova zeleznicka

200 ЕУР /месечно

Prekrasen moderen stan vo Centar pozadi Ramstor

300 ЕУР /месечно

Se izdava opremen stan vo strog Centar kaj Josip Broz

260 ЕУР /месечно

Se iznajmuva nov moderen stan vo Karpos Mida

300 ЕУР /месечно

Se iznajmuva prekrasen moderen stan vo Crnice

1 000 ЕУР /месечно

13 мар. 08:44

STAN NA EKSTRA LOKACIJA VO STROG CENTAR

230 ЕУР /месечно

09 мар. 10:02

ODLICHEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA

240 ЕУР /месечно

KOMPLETNO NOVO OPREMEN STAN VO AERODROM.BISER

260 ЕУР /месечно

13 фев. 10:46

KOMPLETNO OPREMEN STAN NA VODNO SO VKLUCENI TROSOCI

600 ЕУР /месечно

10 фев. 11:58

SE IZDAVA OPREMEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC

190 ЕУР /месечно

05 фев. 12:41

SE IZNAJMUVA OPREMEN DVOSOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA

200 ЕУР /месечно

OPREMEN DVOSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA RED KAFE

230 ЕУР /месечно

ODLICEN STAN ZA EKSTRA CENA

220 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации