Македонски | Shqip | English |

City Partner

Вашиот градски партнер за недвижнини

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:   Прикажи повеќе Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
City Partner
Илинденска 43/2
Центар, Скопjе
Денес 14:10 Станови , Скопjе , Карпош

ODLICHNA GARSONJERA KAJ MASHINSKI

180 ЕУР /месечно

Вчера 12:21 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

LUKSUZEN OBJEKT VO TAFTALIDZE II

1 200 ЕУР /месечно

Вчера 12:15 Станови , Скопjе , Центар

DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO ZA EKSTRA CENA

350 ЕУР /месечно

Вчера 11:54 Станови , Скопjе , Карпош

NOV ODLICEN 3 SOBEN STAN VO KARPOS 1 SIMPO

300 ЕУР /месечно

Вчера 03:38 Станови , Скопjе , Центар

EKSTRA LUX DUPLEKS VO CRNICHE

1 200 ЕУР /месечно

17 јун. 22:25 Станови , Скопjе , Центар

NOV STAN VO DEBAR MAALO ZA KANCELARII

250 МКД /месечно

17 јун. 12:52 Станови , Скопjе , Центар

ATRAKTIVNI NOVI KANCELARII VO STROG CENTAR

7 ЕУР /месечно

17 јун. 12:34 Станови , Скопjе , Аеродром

PREKRASEN 3 SOBEN STAN VO AERODROM BISER

280 ЕУР /месечно

17 јун. 11:23 Станови , Скопjе , Аеродром

ODLICEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM,SKOPJANKA

180 ЕУР /месечно

17 јун. 10:57 Станови , Скопjе , Кисела Вода

NOV STAN NA RAMPA 5min DO CENTAR

200 ЕУР /месечно

14 јун. 12:51 Станови , Скопjе , Аеродром

PREKRASEN 3 SOBEN STAN VO NOVO LISICE

300 ЕУР /месечно

14 јун. 12:44 Станови , Скопjе , Аеродром

PREKRASEN 4 SOBEN STAN VO NOVO LISICE

350 ЕУР /месечно

14 јун. 12:28 Станови , Скопjе , Карпош

ODLICEN 2 SOBEN STAN VO KARPOS.CITY MALL

200 ЕУР /месечно

14 јун. 12:11 Станови , Скопjе , Карпош

NOV 3 SOBEN STAN VO KARPOS 4

300 ЕУР /месечно

14 јун. 11:59 Станови , Скопjе , Центар

NOV PREKRASEN STAN KAJ BUNJAKOVEC

250 ЕУР /месечно

14 јун. 11:58 Станови , Скопjе , Аеродром

PREKRASEN STAN VO AERODROM,SKOPJANKA PO SUPER CENA

200 ЕУР /месечно

02 јун. 12:28 Станови , Скопjе , Центар

NOV OPREMEN STAN VO CENTAR SPROTI KLINICHKI

250 ЕУР /месечно

29 мај 11:04 Станови , Скопjе , Центар

LUXUZEN TROSOBEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC

450 ЕУР /месечно

27 мај 15:58 Станови , Скопjе , Центар

3 SOBEN STAN VO CENTAR KATOLICKA

1 030 ЕУР

27 мај 12:40 Станови , Скопjе , Кисела Вода

2 SOBEN STAN VO KISELA VODA RASADNIK

200 ЕУР /месечно

22 мај 13:37 Станови , Скопjе , Карпош

3 SOBEN STAN VO KARPOS DRAMSKI

250 ЕУР /месечно

22 мај 13:19 Станови , Скопjе , Карпош

NOV PREKRASEN STAN VO TAFTALIDZE

250 ЕУР /месечно

22 мај 12:35 Станови , Скопjе , Аеродром

NOV NEVSELUVAN STAN VO AERODROM TOBAKO 2

320 ЕУР /месечно

22 мај 12:34 Станови , Скопjе , Центар

PREKRASEN 4 SOBEN STAN VO KAPISTEC

340 ЕУР /месечно

21 мај 14:51 Станови , Скопjе , Центар

MODEREN STAN POZADI RAMSTOR

350 ЕУР /месечно

21 мај 13:23 Станови , Скопjе , Центар

STAN NA VODNO SO PREKRASEN POGLED

400 ЕУР /месечно

21 мај 13:16 Станови , Скопjе , Аеродром

OPREMEN STAN VO NOVO LISICE PO SUPER CENA

230 ЕУР /месечно

21 мај 12:49 Станови , Скопjе , Аеродром

ODLICEN 4 SOBEN VO AERODROM PO SUPER CENA

260 ЕУР /месечно

20 мај 11:37 Станови , Скопjе , Аеродром

NOV 3 SOBEN STAN VO AERODROM TOBAKO 2

280 ЕУР /месечно

20 мај 10:52 Станови , Скопjе , Аеродром

NOV ODLICEN STAN VO AERODROM, ELENA LUKA

230 ЕУР /месечно

17 мај 10:16 Станови , Скопjе , Центар

NOV LUXUZEN STAN VO CENTAR

300 ЕУР /месечно

17 мај 10:07 Станови , Скопjе , Аеродром

NOV STAN VO NOVO LISICE

200 ЕУР /месечно

16 мај 11:58 Станови , Скопjе , Центар

KOMPLETNO OPREMEN 4 SOBEN STAN VO KAPISTEC

320 ЕУР /месечно

14 мај 10:52 Станови , Скопjе , Центар

NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR KLINICKI

220 ЕУР /месечно

13 мај 14:39 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

VIKENDICA ZA ZABAVI VO STOPANSKI DVOR

250 ЕУР /месечно

13 мај 14:27 Станови , Скопjе , Центар

KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR, UNIVERZALNA SALA

250 ЕУР /месечно

13 мај 14:11 Станови , Скопjе , Карпош

KOMPLETNO OPREMEN 3 SOBEN STAN DO CITY MALL

220 ЕУР /месечно

01 мај 03:40 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

LUKSUZNA KUKJA VO CRNICHE

800 МКД /месечно

30 апр. 23:51 Станови , Скопjе , Центар

ULTRA LUX STAN VO CRNICHE

800 ЕУР /месечно

Кон почеток