Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Мобил 2018

Mk Mobil

Продажба на мобилни телефони

Иван Козаров Бр 24

Кисела Вода, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 64

iPhone 6s

125 ЕУР

Motorola E4

3 000 МКД

Sony m4

35 ЕУР

HTC 12

4 000 МКД

Honor 7s

4 000 МКД

RedMi 6a

4 000 МКД

Huawei P20 PRO

17 300 МКД

Кон почеток