Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dom Lux

Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.

Partizanski odredi 17/2-6

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1938
30 ноем. 15:40

Se iznajmuva luksuzen namesten stan vo Centar kaj Ramstore

400 ЕУР /месечно

30 ноем. 15:39

Se iznajmuva stan so 2 spalni na Vodno

350 ЕУР /месечно

30 ноем. 15:37

Iznajmuvame ubavo namesten stan vo Centar

500 ЕУР /месечно

30 ноем. 15:36

Se iznajmuva luksuzen stan vo Centar kaj MVR

600 ЕУР /месечно

29 ноем. 23:00

Atraktivna kuka vo Taftalidze

350 000 ЕУР

27 ноем. 19:18

Ubav stan na glavna ulica prizemje

135 000 ЕУР

27 ноем. 19:17

Ideal house for rent for nature lovers

1 200 ЕУР /месечно

27 ноем. 19:17

Stan vo Crnice

108 000 ЕУР

27 ноем. 18:38

Prodavame stan vo Pripor

90 000 ЕУР

27 ноем. 17:24

Luksuzen stan vo Centar

1 000 ЕУР /месечно

27 ноем. 15:50

Se iznajmuva nova garsonjera vo Karpos 1 na Ruzveltova

300 ЕУР /месечно

27 ноем. 15:48

Se iznajmuva dvosoben stan vo Kapistec

420 ЕУР /месечно

27 ноем. 15:47

Luksuzen stan vo Centar - MVR

750 ЕУР /месечно

21 ноем. 18:29

Excellent part of a house with garden on Vodno

1 100 ЕУР /месечно

21 ноем. 16:16

Se iznajmvua luksuzen stan vo Taftalidze

1 000 ЕУР /месечно

21 ноем. 16:16

Izdavame luksuzni stanovi vo Crnice/Vodno

1 200 ЕУР /месечно

21 ноем. 16:16

IZDAVAME LUKSUZNI STANOVI VO CRNICE/VODNO

1 500 ЕУР /месечно

21 ноем. 16:16

Iznajmuvame nov, prazen stan vo Vlae

350 ЕУР /месечно

21 ноем. 16:15

Se iznajmuva namesten stan vo Debar Maalo

850 ЕУР /месечно

21 ноем. 16:15

Luksuzen stan vo Debar Maalo

800 ЕУР /месечно

17 ноем. 14:30

House for rent in Crnice

1 300 ЕУР /месечно

16 ноем. 14:12

Se izdava nov stan so dve spalni Porta Aerodrom

500 ЕУР /месечно

13 ноем. 18:05

Luxurious apartment for rent in Adora Flatiron

1 300 ЕУР /месечно

10 ноем. 15:38

Luksuzen stan vo Kozle

570 ЕУР /месечно

10 ноем. 14:58

Atraktivna kuka vo Przino

550 000 ЕУР

10 ноем. 14:57

Luxurious three bedroom apartment in Karpos 2 - MIDA

1 500 ЕУР /месечно

10 ноем. 14:57

Luxurious apartment for rent in Vodno

1 250 ЕУР /месечно

10 ноем. 14:55

Stan 77m2 vo Taftalidze 2

80 000 ЕУР

10 ноем. 14:54

Stan na Kale na 5 minuti pes od Centar

160 000 ЕУР

10 ноем. 13:59

Iznajmuvame ubav stan vo Debar Maalo

500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации