Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EURO-POLOG

Да се работи со волја, задоволство и без замор.

EURO-POLOG e една од водечките компании во Р.Македонија која се занимава со продажба на земјоделска механизација.
EURO-POLOG e една од водечките компании во Р.Македонија која се занимава со продажба на земјоделска механизација.

Основана во 1990 година од самиот сопственик и генерален директор г-дин. Неџми Џеладини, продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини.

ЗА ДА СЕ УВЕРИТЕ, ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!

[email protected]

Tel: 044 379 379

http://www.euro-polog.com

Zelino, Tetovo

Желино, Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 97
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации