Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Family House

Aгенција за недвижности Family House

Jane Sandanski 61

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 538
Денес 08:48

Se izdava 4 soben stan so kancelariski mebel Taftalidze 1

500 ЕУР /месечно

Денес 08:46

Se izdava LUX trosoben stan vo Kozle

500 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan vo Aerodr-blizu poliklinika

300 ЕУР /месечно

Вчера 11:11

Se izdava odlicen dvososben stan vo Centar

230 ЕУР /месечно

Вчера 09:20

Se izdava prekrasen trosoben stan Karpos 4 TC Antiko

280 ЕУР /месечно

Вчера 08:38

Se izdava prazen trosoben stan vo Centar karsi Ramstor

350 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda

180 ЕУР /месечно

Вчера 03:00

Se izdava dvosoben stan vo Karpos 4

180 ЕУР /месечно

Se izdava prazen trosoben stan vo Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Prazen stan vo Aerodrom Tri Bisera

200 ЕУР /месечно

Se izdava troipolsoben namesten stan vo Aerodrom

350 ЕУР /месечно

Se izdava super stan vo Aerodrom Amerikan Koledz

240 ЕУР /месечно

19 јул. 10:09

Se izdava sprat od kuka od 115m2 vo Kozle

700 ЕУР /месечно

16 јул. 15:40

Se izdava lux dvosoben stan pod Panorama-Vodno

500 ЕУР /месечно

16 јул. 15:37

Se izdava ubav trosoben namesten stan od 73m2 vo Kozle

450 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom Dzevahir zgradi

350 ЕУР /месечно

Se izdava prazen dvosoben stan vo Aerodrom

10 000 МКД /месечно

Se izdava prazen trosoben stan vo Aerodrom

220 ЕУР /месечно

03 јул. 10:23

Se izdava lux dvosoben stan pozadi Univerzalna Sala

350 ЕУР /месечно

Se izdava super trosoben stan vo Aerodrom-Voen bazen

380 ЕУР /месечно

27 јун. 11:12

Se izdava trosoben stan vo Prolet Vero Dzambo

350 ЕУР /месечно

24 јун. 15:14

Se izdava dvosoben prazen stan vo Karpos 4

1 ЕУР /месечно

Se izdava cetirisoben stan vo N.Lisice pozadi ,,LISA"

250 ЕУР /месечно

Stan od 85m2 vo Pripor

990 ЕУР

Kuka vo naselba Lisice

45 000 ЕУР

Se izdava nov dvosoben stan vo Avtokomanda

200 ЕУР /месечно

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom

270 ЕУР /месечно

03 јун. 12:22

Se izdava kuka od 116m2 vo Zelezara

250 ЕУР /месечно

03 јун. 11:27

Se izdava dvosoben namesten stan karsi Klinicki centar

230 ЕУР /месечно

Se izdava kat od kuka vo Trnodol

450 ЕУР /месечно

01 јун. 12:57

Se izdava super kuka vo Trnodol

400 ЕУР /месечно

Se izdava namesten trosoben stan vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации