Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

House Imperial - Агенција за недвижности

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 328
10 јун. 15:47

Stan vo Porta Vlae 108m2 so 3 spalni

90 000 ЕУР

07 јун. 14:32

GARSONJERA VO K VODA 29m2 NOVOGRADBA

31 900 ЕУР

07 јун. 13:37

Stan vo Novo Lisice 58m2 so 1 spalna

56 250 ЕУР

07 јун. 13:36

Stan vo Kapistec 84m2 so dve spalni sobi

90 000 ЕУР

07 јун. 13:35

Stan vo Centar od 44m2 so 1 spalna

48 500 ЕУР

02 јун. 14:08

Stan vo Centar od 58m2 so 1 spalna

62 000 ЕУР

STAN VO K VODA 64m2 SO 2 SPALNI

58 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации