Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Internacional Bayar

Агенција за недвижности Интернационал Бајар со големо искуство која посредува при продажба и издавање на недвижен имот, станови, куќи, деловен простор и краток престој.

Real estate agency Internacional Bayar with extensive experience mediating in the sale and issuance of real estate, apartments, houses, business premises and a short stay.

Acentamız Internacional Bayar emlak dilediğiniz satılık ve kiralık villa,daire,arazi,dükkan ve diğer yardım imkanlarını sizlere sunmaktadır,

Mito Hadzivasilev Jasmin 18

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 139

Audi A6

23 000 ЕУР

Seat Ibiza 1.2 benzin 2012

4 500 ЕУР

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

23 јан. 14:41

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

300 ЕУР /месечно

22 јан. 11:43

SE IZDAVA STAN VO KOZLE

250 ЕУР /месечно

22 јан. 11:38

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

400 ЕУР /месечно

22 јан. 10:56

SE IZDAVA STAN VO CRNICE

350 ЕУР /месечно

Se izdava Stan vo Aerodrom

300 ЕУР /месечно

21 јан. 11:10

Se izdava stan pozadi Ramstore Mall

450 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE

200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

150 ЕУР /месечно

18 јан. 12:18

SE IZDAVA STAN VO VODNO

350 ЕУР /месечно

18 јан. 11:54

SE IZDAVA STAN VO VODNO

380 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

290 ЕУР /месечно

18 јан. 11:01

SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO

200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

190 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

230 ЕУР /месечно

17 јан. 14:36

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

300 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

500 ЕУР /месечно

17 јан. 14:20

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

550 ЕУР /месечно

16 јан. 14:08

SE IZDAVA STAN POZADI RAMSTORE MALL

500 ЕУР /месечно

16 јан. 13:20

SE IZDAVA STAN VO KARPOS

450 ЕУР /месечно

15 јан. 11:00

SE IZDAVA STAN VO CRNICE

350 ЕУР /месечно

14 јан. 11:59

SE IZDAVA STAN VO CENTAR - KAPISTEC

950 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

1 200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA KUKA VO KISELA VODA

1 100 ЕУР /месечно

SE IZDAVA KUKA VO CENTAR

600 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

300 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

250 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN POZADI CAPITOL MALL

300 ЕУР /месечно

03 јан. 12:34

SE IZDAVA STAN POZADI RAMSTORE MALL

450 ЕУР /месечно

03 јан. 11:37

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

400 ЕУР /месечно

03 јан. 09:54

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

550 ЕУР /месечно

27 дек. 10:55

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

330 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

350 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

250 ЕУР /месечно

24 дек. 11:33

SE IZDAVA STAN VO CENTAR

330 ЕУР /месечно

21 дек. 14:10

SE IZDAVA STAN VO KARPOS

570 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO NOVO LISICE

280 ЕУР /месечно

SEAT LEON

5 100 ЕУР

17 дек. 13:55

Se izdava stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

SKODA FABIA

2 700 ЕУР

14 дек. 10:23

Se izdava stan vo Centar

180 ЕУР /месечно

SEAT LEON

5 400 ЕУР

SEAT IBIZA

5 600 ЕУР

SEAT IBIZA

5 800 ЕУР

Seat Leon

5 600 ЕУР

SEAT IBIZA

6 000 ЕУР

11 јун. 14:11

Se iznajmuva stan vo Cair

280 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации