Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

KASTEL NEDVIZNOSTI

Vasata nedviznost - Nas prioritet

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 515
22 ноем. 08:56

Nov stan vo Centar 92m2

1 250 ЕУР

22 окт. 11:24

Trosoben stan vo Zdanec od 71m2

71 000 ЕУР

Vila/kuka vo Gorno Sonje

136 000 ЕУР

07 септ. 09:36

Cetvorosoben stan kaj Nova zeleznicka

96 000 ЕУР

15 јун. 09:43

SE IZDAVA DUPLEX VO CENTAR OD 130m2

850 ЕУР /месечно

SE IZDAVA GARSONJERA VO NOVO LISICE

160 ЕУР /месечно

TROSOBEN OPREMEN STAN VO AERODROM

280 ЕУР /месечно

NOVI STANOVI VO AERODROM

1 100 ЕУР

04 фев. 10:12

NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE

84 000 ЕУР

23 ноем. 10:48

SE IZDAVA EXTRA OPREMEN 4 SOBEN STAN

400 ЕУР /месечно

28 септ. 16:08

SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO

250 ЕУР /месечно

28 јан. 18:56

NOVI TROSOBNI STANOVI VO KAPISTEC

1 200 ЕУР

14 јан. 12:11

POVOLNO STAN OD 71m2 VO PORTA VLAE

55 000 ЕУР

NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

18 дек. 11:48

TROSOBEN STAN ZA KANCELARII VO STROG CENTAR

300 ЕУР /месечно

17 дек. 12:54

NOV TROSOBEN PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO

350 ЕУР /месечно

TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE

65 000 ЕУР

CETVOROSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

04 дек. 11:41

PRAZEN TROSOBEN STAN VO CRNICE KAJ MVR

220 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации