Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KRUSEL e-store

Совршен избор за вашиот дом!

КРУСЕЛ ДООЕЛ СКОПЈЕ е Генерален увозник и дистрибутер на производите од програмата на ISKRA, GRUNDIG, Rohnson и други брендови Прикажи повеќе
КРУСЕЛ ДООЕЛ СКОПЈЕ е Генерален увозник и дистрибутер на производите од програмата на ISKRA, GRUNDIG, Rohnson и други брендови

Нашата работа и долгогодишна посветеност во полето на техниката и електрониката придонесе за успешен развој и лојални партнери. Секојдневно работиме на обезбедување што подобри и поквалитетни производи,и понатаму ќе бидеме посветени како до сега,како за наше задоволство,така и за задоволството на нашите клиенти.

Тука сме за вас со посветеност и коректност за да ја оправдаме вашата доверба Hide More

Борис Трајковски 86а

Скопје, Скопjе

Ads In Store

Сите 1-5 од 5

Iskra kosililki

11 999 МКД

Кон почеток