Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

МИ-ДА МОТОРС

Друштво за трговија, превоз и услуги

Тука може да ја пронајдете листата на половни возила. Сите прикажани возила се со предходно извршена инспекција за исправност како и сервисна книшка.
Доколку сте заинтересирани и ви се потребни повеќе информации или тест возење Ве очекуваме во нашиот продажен салон.

bul.Oktomvriska Revolucija br.18

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-2 од 2

LADA NIVA 4x4

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации