Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

NEW HOUSE REAL ESTATE

Agencija za Nedviznini Skopje
Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 268
13 јун. 10:36

Se izdava dvosoben stan do Hotel Karpos

230 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

300 ЕУР /месечно

Se izdava lux apartman vo Centar Zelen pazar

800 ЕУР /месечно

Ekstra trosoben stan vo Centar

1 850 ЕУР

14 фев. 09:51

Se izdava ekskluziven cetvorosoben stan Debar Maalo

999 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Kapistec sproti Zavod za vrabotuvanje

200 ЕУР /месечно

02 јан. 16:43

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC KARSI ZEBRA

200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA STAN VO AERODROM KAJ VUCKO OD 72m2

150 ЕУР /месечно

16 јул. 13:37

STAN KAJ HOLANDSKA AMBASADA

1 050 ЕУР

IZDAVAME STAN VO KAPISTEC KAJ ZAVOD ZA VRAB.

400 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации