Македонски | Shqip | English |

MILENIUM

Продажба на нови и користени автомобили и скутери

Овластен продавач на KIA и GreatWall, продажба на скутери GLANZ, продажба на користени возила.   Прикажи повеќе Овластен продавач на KIA и GreatWall, продажба на скутери GLANZ, продажба на користени возила.
Продажба на возила на кредит и лизинг.
42.00431154256973 20.986118316649936
Ilirija bb
Тетово   Прикажи мапа
04 мај 14:39 Автомобили , Тетово

CHEVROLET Captiva 2.0D 4x4

7 700 ЕУР

04 мај 14:11 Автомобили , Тетово

HYUNDAI Tucson 2.0CRDI 4WD

5 999 ЕУР

04 апр 15:07 Автомобили , Тетово

VW Touareg 2.5 TDI

8 999 ЕУР

03 мар 10:42 Автомобили , Тетово

CHRYSLER PT Cruiser 2.2CRD Limited

4 499 ЕУР

28 фев 12:13 Автомобили , Тетово

BMW 123d M Coupe

9 999 ЕУР

31 јан 18:43 Автомобили , Тетово

AUDI A4 2.5TDI 180ks Quattro

4 600 ЕУР

14 јан 11:52 Автомобили , Тетово

RENAULT Megane 1.5dCi -08

4 400 ЕУР

Кон почеток