Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBILE PHONE SUPERSTORE ! ! ! ! ! ! !

MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI
ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI
SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA
DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI
15 GODINI NA PAZAROT
DOJDETE KE SE UVERITE

LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE

Nju delhiska br 2 lok 16

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 54
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации