Македонски | Shqip | English |

MOVE IN

Посредување во промет со недвижен имот
MOVE IN
42.013463 21.439862
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6
Скопjе   Прикажи мапа
Вчера 12:13 Станови , Скопjе , Карпош

2 BEDROOMS APARTMENT KARPOSH 2

420 ЕУР /monthly

20 јун. 12:23 Станови , Скопjе , Скопје

Brand New apartment Vodno-280 ЕУР

280 ЕУР /monthly

Кон почеток