Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

D-mobile

D-Mobile

Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис.
СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО
Локација
Ново Лисиче
Кај трите Кули Спроти Blizoo

Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 348

Iphone Xs

480 ЕУР

Iphone 7

170 ЕУР

Iphone x

460 ЕУР

Iphone 7 plus

270 ЕУР

Iphone X

460 ЕУР

Iphone 6 64 giga

100 ЕУР

Iphone 8

300 ЕУР

Huawei Y6

2 500 МКД

Iphone 6 kako nov

80 ЕУР

Iphone 7

220 ЕУР

Huawei P20

220 ЕУР

Iphone 6s

120 ЕУР

Iphone 7

230 ЕУР

Iphone 5 SE

60 ЕУР

Samsung Galaxy J7 2016

4 500 МКД

Samsung Galaxy J3 2017

4 000 ЕУР

Samsung Galaxy J3 2017

4 000 МКД

LG G6

120 ЕУР

Iphone 7

230 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации