Македонски | Shqip | English |

Maxima

Moto Trading

Голем избор на моторцикли, скутери, АТВ од сите брендови.   Прикажи повеќе Голем избор на моторцикли, скутери, АТВ од сите брендови.
Резервни делови за Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Ducati, KTM, Aprilia, Piaggio, Gilera, Hyosung...
Дополнителна опрема и облека Shad, Puig, Shox, Highway Hawk, Customacces,
Maxima
42.045763204018 21.390606164932
Качанички Пат ББ
Скопје, Скопjе   Прикажи мапа
12 јул. 14:24 Моторцикли (над 50cc) , Скопjе , Скопје

Nov Suzuki DL250A

4 900 ЕУР

Кон почеток