Македонски | Shqip | English |

Agencija MOZNOSTI Ohrid

Agencija za nedviznosti

Прва професионална агенција за недвижности во Охрид, Македонија, уште од 1998 г.   Прикажи повеќе Прва професионална агенција за недвижности во Охрид, Македонија, уште од 1998 г.
www.moznostiohrid.mk | www.blog.moznostiohrid.mk
41.115572711852 20.801239013671
Dimitar Vlahov 6-a Ohrid
Охрид   Прикажи мапа
Денес 15:03 Станови , Охрид

MOZNOSTI Nov stan 47m2 vo n. Racha

37 600 ЕУР

Денес 15:03 Станови , Охрид

MOZNOSTI STANOVI VO GRADBA

23 800 ЕУР

12 фев. 13:32 Станови , Охрид

MOZNOSTI Stan na prizemje vo B Izvori

45 000 ЕУР

12 фев. 12:40 Станови , Охрид

MOZNOSTI Renoviran stan 86m2 vo Centar

71 000 ЕУР

29 јан. 12:49 Станови , Охрид

MOZNOSTI Novonamesten stan vo B Izvori

58 000 ЕУР

29 јан. 12:48 Станови , Охрид

MOZNOSTI Ubav stan vo B Izvori

54 900 ЕУР

18 јан. 12:42 Станови , Охрид

MOZNOSTI Renoviran stan vo strog Centar

42 000 ЕУР

20 окт. 10:55 Станови , Охрид

MOZNOSTI Stan vo gradba 59m2 vo Centar

52 000 ЕУР

20 окт. 10:54 Станови , Охрид

MOZNOSTI Stan vo Centar 42m2

28 000 ЕУР

04 септ. 11:07 Станови , Охрид

MOZNOSTI Stan 71m2 kaj h Flamengo

40 000 ЕУР

31 авг. 09:40 Станови , Охрид

MOZNOSTI Atraktiven stan vo Centar

61 500 ЕУР

29 авг. 13:45 Станови , Охрид

Stan od 95m2 so 2 spalni blizu Centar

60 000 ЕУР

29 авг. 10:56 Станови , Охрид

MOZNOSTI Stan vo B Izvori so podrum

46 000 ЕУР

23 авг. 10:20 Станови , Охрид

MOZNOSTI Stan so 3 spalni vo Centar

80 000 ЕУР

23 авг. 10:19 Куќи/Вили , Охрид

MOZNOSTI Kuka vo Vidobishta

99 900 ЕУР

07 авг. 14:10 Куќи/Вили , Охрид

MOZNOSTI Kuka vo Voska

76 000 ЕУР

27 јун. 13:10 Куќи/Вили , Охрид

MOZNOSTI Kuka so 2 vleza vo Raca

120 000 ЕУР

Кон почеток