Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MyNewHome-PropertySkopje

Вистинскиот избор за вас

MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко.
Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност

ул. Лондонска bb

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 253

Nov nevseluvan trosoben stan 60m2

200 ЕУР /месечно

05 јан. 09:08

Se izdava atraktiven luksuzen stan 85m2 TC Bunjakovec

500 ЕУР /месечно

15 дек. 09:52

New luxury apartment for rent 36sqm Centar Bunjakovec

300 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben nov stan 43m2 na prizemje Micurin

200 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации