Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR

ГОЛЕМ ИЗБОР НА СТАНОВИ,КУЌИ,ПЛАЦЕВИ...

"NEDVIZNOSTI MAREK"
ГОЛЕМ ИЗБОР НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК"
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО:
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски

MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30

Гостивар

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 57
15 јун. 18:24

Kuka na tri kata so 370m2 dvor

140 000 ЕУР

15 јун. 18:20

Nov lux motel so restoran vo Mavrovo Leunovo

810 000 ЕУР

20 јул. 16:27

MAVROVO LEUNOVO SE PRODAVA MOTEL SO RESTORANT

810 000 ЕУР

19 јул. 20:14

LUX NOVA VILA VO MAVROVO LENOVO

156 000 ЕУР

19 апр. 23:30

ZA HOTEL ILI PENZIONERSKI DOM VO SKOPJE

790 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации