Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR

ГОЛЕМ ИЗБОР НА СТАНОВИ,КУЌИ,ПЛАЦЕВИ...

"NEDVIZNOSTI MAREK" Прикажи повеќе
"NEDVIZNOSTI MAREK"
ГОЛЕМ ИЗБОР НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК"
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО:
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски Hide More

MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30

Гостивар

Ads In Store

Сите 1-50 од 53
23 јун. 14:57

KUKA NA TRI SPRATA VO CENTAR SO DVOR

138 000 ЕУР

07 јун. 03:46

MAVROVO APARTMAN 80m2 SO 120 m2 DVOR

38 000 ЕУР

29 апр. 23:09

OPREMEN STAN OD 45m2 SO PODRUM VO MALEARDI

29 500 ЕУР

02 фев. 23:36

LUX NOVA VILA VO MAVROVO LENOVO

156 000 ЕУР

19 апр. 23:30

ZA HOTEL ILI PENZIONERSKI DOM VO SKOPJE

790 000 ЕУР

19 септ. 15:13

NOV STAN OD 52m2 VO CENTAR

650 ЕУР

Кон почеток