Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Novel Nedviznosti

Гаранција за успешна соработка - Новел Недвижности

Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !

бул.Партизански Одреди 40-1/1

Скопје, Скопjе

Ads In Store

Сите 1-50 од 2684
29 јун. 12:18

Se izdava dvosoben namesten stan Centar

250 ЕУР /месечно

29 јун. 12:18

Se izdava trosoben prazen stan Karpos 4

300 ЕУР /месечно

29 јун. 12:15

Se izdava trosoben namesten stan vo Karpos 2

250 ЕУР /месечно

29 јун. 12:13

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

220 ЕУР /месечно

29 јун. 12:06

Se izdava opremena garsonjera vo Centar

200 ЕУР /месечно

26 јун. 12:48

Se izdava dvosoben namesten stan Aerodrom

300 ЕУР /месечно

26 јун. 12:44

Se izdava dvosoben namesten stan Karpos 4

250 ЕУР /месечно

26 јун. 12:36

Se izdava kat od kuka vo Kozle

450 ЕУР /месечно

26 јун. 12:32

Se izdava dvosoben namesten stan Centar

260 ЕУР /месечно

26 јун. 12:32

Se izdava dvosoben namesten stan vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

25 јун. 13:09

Nov dvosoben prazen stan vo Pripor

53 000 ЕУР

25 јун. 13:06

Nov trosoben stan vo Debar Maalo

75 000 ЕУР

25 јун. 12:57

Se izdava trosoben namesten kat od kukja na Vodno

350 ЕУР /месечно

25 јун. 12:53

Se izdava dvosoben namesten stan Aerodrom

250 ЕУР /месечно

25 јун. 12:37

Se izdava dvosoben namesten stan Centar

220 ЕУР /месечно

Se izdava opremena kukja vo Kisela Voda

200 ЕУР /месечно

25 јун. 12:21

Se izdava dvosoben namesten stan Centar

330 ЕУР /месечно

25 јун. 12:13

Se izdava trosoben namesten stan vo Debar Maalo

330 ЕУР /месечно

25 јун. 12:09

Se izdava nov dvosoben namesten stan Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

25 јун. 03:02

Se izdava dvosoben namesten stan Centar

320 ЕУР /месечно

24 јун. 13:04

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

220 ЕУР /месечно

24 јун. 12:32

Se izdava opremena garsonjera vo Centar

220 ЕУР /месечно

24 јун. 12:32

Se izdava trosoben namesten stan Karpos 4

200 ЕУР /месечно

24 јун. 12:24

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

23 јун. 15:05

Se izdava trosoben namesten stan Karpos 2

320 ЕУР /месечно

23 јун. 14:07

Cetvorosoben opremen stan vo Aerodrom

115 000 ЕУР

23 јун. 14:04

Trosoben stan, 72m2-Taftalidze 2

61 000 ЕУР

23 јун. 14:02

Se izdava trosoben namesten stan Taftalidze 2

250 ЕУР /месечно

23 јун. 14:01

Se izdava dvosoben namesten stan na ul Makedonija

310 ЕУР /месечно

23 јун. 13:25

Se izdava cetvorosoben namesten stan Taftalidze 1

500 ЕУР /месечно

23 јун. 13:05

Se izdava dvosoben namesten stan Centar

250 ЕУР /месечно

23 јун. 13:01

Se izdava nov dvosoben namesten stan Karpos

220 ЕУР /месечно

22 јун. 11:35

Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar

220 ЕУР /месечно

22 јун. 11:35

Se izdava trosoben namesten stan vo Karpos 1

300 ЕУР /месечно

22 јун. 11:31

Se izdava dvosoben namesten stan vo Kapistec

250 ЕУР /месечно

22 јун. 11:03

Se izdava trosoben namesten stan Centar

300 ЕУР /месечно

19 јун. 14:56

Se izdava opremena garsonjera vo Centar

150 ЕУР /месечно

19 јун. 14:16

Se izdava trosoben namesten stan na Vodno

350 ЕУР /месечно

19 јун. 14:00

Se izdava 2-sob namesten stan-Avtokomanda

200 ЕУР /месечно

19 јун. 13:48

Se izdava dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

280 ЕУР /месечно

Кон почеток