Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Petrovski AVTOMOBILI

specialcars

Rastanski pat

Велес

Огласи во продавницата

Сите 1-6 од 6
Вчера 08:44

Opel Meriva 1.4 benzin i plin 2009

3 690 ЕУР

13 јун. 09:03

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008

3 590 ЕУР

13 јун. 09:01

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008

3 590 ЕУР

05 јун. 09:56

Opel Meriva 1.6 benz -03

2 490 ЕУР

02 јун. 14:34

Alfa Romeo 147 1.9 jtd -06

3 190 ЕУР

22 мар. 11:15

Ford FOKUS 2.0tdci 2005g.

2 790 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации