Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип

PRIMAT Dooel STIP

.....Наше Лично Производство и Продажба Достава Веднаш...
A - Тестирани производи

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи,со Т-штраф и без Т-штраф,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци - наставци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375 E-mail...primatstip@yahoo.com


..цени по договор на големо и мало модел и достава.....по договор..
...Производите се како на сликите.........
...побарајте не .. за се има договор..
...26 година македонски производи...

Ul. Veraciriviri br. 20. Stip

Штип

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 96
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации