Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUPERAVTO

SUPERAVTO, NAJDOBRITE VOZILA ZA VASITE PARI

KOCANI

Кочани

Огласи во продавницата

Сите 1-27 од 27

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !

3 650 ЕУР

OPEL CORSA 1,3 CDTI 90KS COSMO

2 950 ЕУР

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 75ks

2 950 ЕУР

Opel Astra 1.7cdti 101ks cosmo sport

2 950 ЕУР

VW Golf plus 1.9tdi 105ks sport

3 850 ЕУР

VW Polo 1.2 benzin 2007 ekstra

2 950 ЕУР

VW Polo 1.4 tdi 2007 highline

3 350 ЕУР

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 200 ЕУР

Opel Corsa 1.0 benzin 2008 ekstra

2 700 ЕУР

Mazda 3 1.6 hdi 110ks 2006 ekstra

3 450 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации