Se bara dispecer

Kërkohet punë nga: dispecer Dje 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Resnjë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Se bara dispecer za vodenje na kamioni.

- Dobro poznavanje na angliskiot i albanskiot jazik
- Pozelno e iskustvo vo ovaa oblast
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim