Se bara mehanicar za kamioni

Kërkohet punë nga: Mehanicar Dje 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Resnjë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Se bara mehanicar so iskustvo za kamioni za rabota vo servis vo Malmo, Svedska.

Treba da ima iskustvo vo:
- remont na motor, menuvac
- elektrika
- vozduh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim