Magacin warehouse depo

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: EMI MEDIA 04 Maj 10:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

25 EUR / muaj

Adresa: Kuzman Josifoski Pitu BB
Sipërfaqe: 1300 m2
Komuna: Shkup
Hapësirat : Depo
Magacin vo centar do nova zeleznicka stanica po vasi potrebi za prostor i vremetraenje

Магацин во центар до нова железничка станица по ваши потреби за простор и времетраење

Warehouse in the center to the new train station according to your needs for space and duration

Magazina (depo ) në qendër të stacionit të ri të trenit sipas nevojave tuaja për hapësirë dhe kohëzgjatje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim