SE IZNAJMUVA DELOVEN 150M2 I 140M2 ZAD RUZVELTOVA

Jepet me qera nga: Живко 10 Qer 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ристо Равановски 15А
Sipërfaqe: 283 m2
Komuna: Shkup
Hapësirat : Zyra
Деловен простор позади Рузвелтова

Се изнајмува деловен простор и тоа:

1. Празен океански деловен простор со посебен влез на приземје со површина од 150 метри квадратни. Просторот е ексклузивен и климатизиран, со сопствено парно греење, два тоалети, кујна, SAT TV, интернет оптички кабел T-HOME и VIP, место со одлични услови за работа со употребна дозвола погоден за повеќе намени.

2. Празен океански деловен простор со посебен влез во сутерен со природна светлина со површина од 140 метри квадратни. Просторот е ексклузивен и климатизиран, со сопствено парно греење, два тоалети, кујна, SAT TV, интернет оптички кабел T-HOME и VIP, место со одлични услови за работа со употребна дозвола погоден за повеќе намени.

Вкупната површина е 290 метри квадратни на две нивоа (сутерен и приземје) со посебни влезови.

Сопствено парно греење само за деловниот простор.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim