Se baraat vozaci so CE kategorija i MK dokumenti

Ofrohet punë nga: Vozac Sot 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Resnjë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Se baraat vozaci so CE kategorija I rabotno iskustvo za rabota vo Svedska.
Moze I vozaci so makedonski dokumenti koi ke bidat prijaveni vo Ceska firma poradi promena na vozackata od makedonaska na ceska, osven vozackata vo Ceska se vadi i COD95.
Plata 65 EUR na den.
Prevoz do Svedka so avtobus e platen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim