Deloven prostor vo Gazi Baba

Shitet nga: Foti 30 Maj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

329 600 EUR   370 000 EUR

Adresa: Ul.516 br.4/17
Sipërfaqe: 412 m2
Komuna: Gazi Babë, Shkup
Hapësirat : Depo
Цена: 800 ЕУР/м2
Се продава атрактивен деловен простор кај Скопскиот саем на само 1,5км од центарот на градот и во непосредна близина се наоѓа излезот од градот Скопје. Објектот е на двe нивоа со вкупна површина од 412 м2 опремен со канцеларии на првиот кат од 156м2 и магацински простор на приземје од 256м2. Вграден е товарен лифт-рампа (носивост до 2 тона) помеѓу приземје и првиот кат. Целиот објект е климатизиран со клими.
Половина од просторијата на приземјето (128м2) е со подни плочки и вградено подно греење додека останатиот дел од 128м2 се користи како магацински простор со поставен феро бетон под. Во приземјето исто така има 2 WC-иња.
На првиот кат има една голема просторија со 2 WC-иња која може да служи како канцеларија , една посебна канцеларија со засебно WC , голема кујна/дневна просторија и магацински простор.
Во целата просторија на деловниот објект постои видео надзор, алармен систем и сензори за провала и пожар.
Објектот е во одлична состојба погоден за разни бизнис дејности.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim