Starinski lusteri od mesing drvo i vistinski krist

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Јадро Битола 29 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Manastir
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали, можете да ги најдете во Безистен, Битола, во Јадро.
Може да купувате со Lyoness картичка.
tel. 070395597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim