DAF XF SOLO SO PRATEKA EURO 5

Shitet nga: dime Sot 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Negotinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: DAF
Modeli: XF
SE PRODAVA DAF 105.410 SOLO SO PRATEKA
2007 GOG
1 000 000 KM
EURO 5
SO STRANICI
ODLICNA SOSTOJBA
ANALOGEN TAPOGRAF
1500 LITRI REZERVARI
730*250*298 TOVAREN PROSTOR
315/70R22,5 GUMI NOVI

SERVISNA ISTORIJA OD 170 000 KM ODRZAVAN VO HRVATSKA071208968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim