Iveco Stralis na Svedski tablici

Shitet nga: Rabota Sot 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 9 760 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 500 EUR   5 300 EUR

Komuna: Resnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Stralis
Se prodava Iveco Stralis EURO 3, so 3 osovini, na Svedski tablici
Kamionot se naoga vo Makedonija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim