MAN TGA 26.430 na Svedski tablici

Shitet nga: Rabota Dje 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 17 360 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR   9 000 EUR

Komuna: Resnjë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
Se prodava MAN TGA 26.530 EURO 4, manuel, so 2 osovini na Svedski tablici
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim